Reklama

Co się dzieje w GRWO.Przeczytaj wędkarzu

Tutaj zamieszczamy wszystko co dotyczy GRWO - Gospodarstwo Rybacko Wędkarskie Olsztyn, (wykaz wód, składki, itp).

Moderator: Dano

przemo
Weteran

Re: Co się dzieje w GRWO.Przeczytaj wędkarzu

Postautor: przemo wtorek, 17 września 2013, 18:24

Mamy nadzieję, że z roku na rok wyniki będą coraz lepsze. fish
Staszek60
Początkujący
Imię: Stanisław

Postautor: Staszek60 wtorek, 17 września 2013, 18:57

hehe
też bym chciał ;-)
Może w następnym roku (bo w tym poznałem tylko Bartka) spotkam się z większą ilością zespołu Stowarzyszenia Dadaj.
I może pomożecie mi połowić na Dadaju mojego "Graala" czyli sandacza .
Awatar użytkownika
Zloty
Weteran
Ulubiona metoda połowu: każdą lubię ;]
Imię: Mateusz

Postautor: Zloty wtorek, 10 grudnia 2013, 17:54

Napisałem jakis czas temu do "dowódców" GRO z zapytaniem ods kiedy sa zezwolenia w sklepach i jak rozwiazali licencje na 1 jezioro , a oto odpowiedź :
Witam,

Licencje na nowy rok będą w sklepach od 18stego grudnia. Licencje na jedno jezioro też będą dostępne, w takiej samej cenie jak licencje roczne na wszystkie jeziora.

Pozdrawiam

Gospodarstwo Rybacko- Wędkarskie Olsztyn
Piotr Wyszyński
728307909
www.grolsztyn.pl

Dla mnie to kpina i śmiech na sali i pokazuje że klan wyszyńskich to zwykłe frajery i w dupie mają wędkarzy bo na początku roku pisał bow zupełnie co innego. Oto podejście wzorowego gospodarza rybackiego któren ma we w poważaniu głębokim nas wszystkich i tylko mydli oczy że będzie lepiej
Amor patriae nostra lex
Awatar użytkownika
Dano
Moderator
Ulubiona metoda połowu: spining i spining
Imię: Daniel

Postautor: Dano wtorek, 10 grudnia 2013, 21:11

Zloty pisze: Licencje na jedno jezioro też będą dostępne, w takiej samej cenie jak licencje roczne na wszystkie jeziora.

jeśli dobrze rozumiem, to co napisałeś to ktoś kto to wymyślił jest debilem. Choć nie - debilem będzie ten, kto kupi zezwolenie na jedno jezioro :-)
Człowiek bez pas­ji nie zro­zumie dru­giego, który wsta­je o 3.30 żeby pójść na ryby...
Awatar użytkownika
jankesik
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Spining
Imię: Tomasz

Postautor: jankesik wtorek, 10 grudnia 2013, 23:03

Dano pisze: - debilem będzie ten, kto kupi zezwolenie na jedno jezioro :-)

Dokładnie
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
Zloty
Weteran
Ulubiona metoda połowu: każdą lubię ;]
Imię: Mateusz

Postautor: Zloty środa, 11 grudnia 2013, 05:56

Dokładnie Dano , 1 jezioro tyle samo co cala reszta. ale pisal bow że chcą zrobić na 1 jezioro i cena miała być atrakcyjna , bo nie każdy chciałby płacić całą kwotę za wszystkie gdy łowi cały rok na jednym > myślałem że dobrze to rozwiążą ale jednak bardzo się myliłem. Ja tam mam gdzieś ich te zezwolenia na ich puste wody (nie wszystkie ;) ) i kupuje w tym roku na górskie pzw i latam na Pasłęke ;)
Amor patriae nostra lex
Awatar użytkownika
chary
Administrator
Ulubiona metoda połowu: spin, spławik, lód,
Imię: Michał
Kontaktowanie:

Postautor: chary czwartek, 12 grudnia 2013, 01:37

A ja jestem ciekawy czy będzie odzielna bardziej atrakcyjna cenowo licencja roczna bez połowu z łodzi, co również było przez Pana Wyszyńskiego zapewniane...
qbaN
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Spinning

Postautor: qbaN czwartek, 12 grudnia 2013, 09:54

Jeszcze temu Panu wierzycie?
Niech się goni facet...
Ja już tego Pana i na innych forach zareklamowałem...
Ja nigdy przenigdy nie będę tego Pana wspierał kupując jego licencje!!
Bow po jakimś czasie znowu pewnie wejdzie i będzie te swoje farmazony prezentował...
Żałosne
przemo
Weteran

Postautor: przemo czwartek, 12 grudnia 2013, 15:55

Przede wszystkim muszę coś wam wyjaśnić. Dzierżawca wyliczając składkę roczną zakłada ile dni w roku wędkarz może spędzić nad wodą i ile złowić ryb. Nie ma więc znaczenia czy macie pozwolenie na jedno czy na wszystkie jeziora bo i tak na wszystkich na raz nie będziecie łowić. Dlatego cena jest taka sama,czy łowisz na jednym czy na kilku/kilkunastu jeziorach i tak w ciagu roku spędzisz tą samą ilość dni.Możesz na jednym jeziorze lowić 100 razy w roku, lub na czterech innych po 25 razy w roku i wyjdzie na to samo. Zanim napiszecie,że ktoś jest debilem warto się dowiedzieć skąd bierze się cena pozwolenia.

Złoty gdzie bow zapewniał,że licencja będzie tańsza na jedno jezioro?

Nie będzie pozwoleń tylko na brzeg, zostają bez zmian
Awatar użytkownika
Dano
Moderator
Ulubiona metoda połowu: spining i spining
Imię: Daniel

Postautor: Dano czwartek, 12 grudnia 2013, 17:42

przemo pisze:Przede wszystkim muszę coś wam wyjaśnić. Dzierżawca wyliczając składkę roczną zakłada ile dni w roku wędkarz może spędzić nad wodą i ile złowić ryb. Nie ma więc znaczenia czy macie pozwolenie na jedno czy na wszystkie jeziora bo i tak na wszystkich na raz nie będziecie łowić. Dlatego cena jest taka sama,czy łowisz na jednym czy na kilku/kilkunastu jeziorach i tak w ciagu roku spędzisz tą samą ilość dni.Możesz na jednym jeziorze lowić 100 razy w roku, lub na czterech innych po 25 razy w roku i wyjdzie na to samo. Zanim napiszecie,że ktoś jest debilem warto się dowiedzieć skąd bierze się cena pozwolenia.

Złoty gdzie bow zapewniał,że licencja będzie tańsza na jedno jezioro?

Nie będzie pozwoleń tylko na brzeg, zostają bez zmian

Przemo, wszystkie pozostałe gospodarstwa dają możliwość wykupu tańszego pozwolenia na jedno jezioro lub droższego na wszystkie. W tym przypadku jest inaczej i to dlatego jest to rozpatrywane, jako nielogiczne. Jasne, że nie da się łowić na dwóch jeziorach jednocześnie. Niemniej pozostali gospodarze wód dają możliwość wyboru i ten fakt jest oceniany przez naszych kolegów. GRWO nie należy do naszych ulubionych gospodarstw i związane jest to z postępowaniem ludzi, którzy reprezentują tą firmę.
Nadal podtrzymuję swoje zdanie, że pozwolenie na jedno jezioro w cenie wszystkich jest debilnym pomysłem. Jeśli chodzi o marketing (a tu się czuję mocno obeznany) takie działanie jest samobójcze i wywołuje takie własnie reakcje, jakie mamy okazję obserwować na tym forum.
I nadal podtrzymuję to, że jak ktoś kupi takie zezwolenie na jedno jezioro jest debilem :-)
Człowiek bez pas­ji nie zro­zumie dru­giego, który wsta­je o 3.30 żeby pójść na ryby...
przemo
Weteran

Postautor: przemo czwartek, 12 grudnia 2013, 21:15

Wydaje mi się, że 229zł to nie są wygórowane pieniądze za wszystkie wody gospodarstwa. Nawet jak łowisz tylko na jednym zbiorniku to za te pieniądze złowisz ponad 10kg ryby w ciągu roku, czasem wystarczy jeden wyjazd...Dlatego jeżeli ktoś jest pewien,że będzie łowił tylko na jednym jeziorze to może teoretycznie kupić sobie takie pozwolenie i łowić 365 dni w roku,nic to nie zmienia

Ja i tak łowię na różnych jeziorach gospodarstwa,więc pojedyńcze licencje mnie nie interesują i nie wypowiadam się już na ten temat ;-)
Awatar użytkownika
chary
Administrator
Ulubiona metoda połowu: spin, spławik, lód,
Imię: Michał
Kontaktowanie:

Postautor: chary piątek, 13 grudnia 2013, 09:30

Przemo a skąd masz takie informacje, że "nie będzie pozwoleń tylko na brzeg, zostają bez zmian" ?
przemo
Weteran

Postautor: przemo piątek, 13 grudnia 2013, 09:39

Wczoraj rozmawiałem w tej sprawie z dzierżawcą
Awatar użytkownika
Vincent
Weteran
Ulubiona metoda połowu: spinning

Postautor: Vincent sobota, 14 grudnia 2013, 12:17

przemo pisze:Wydaje mi się, że 229zł to nie są wygórowane pieniądze za wszystkie wody gospodarstwa. Nawet jak łowisz tylko na jednym zbiorniku to za te pieniądze złowisz ponad 10kg ryby w ciągu roku, czasem wystarczy jeden wyjazd...Dlatego jeżeli ktoś jest pewien,że będzie łowił tylko na jednym jeziorze to może teoretycznie kupić sobie takie pozwolenie i łowić 365 dni w roku,nic to nie zmienia

Ja i tak łowię na różnych jeziorach gospodarstwa,więc pojedyńcze licencje mnie nie interesują i nie wypowiadam się już na ten temat ;-)

Przemo zauważam,że gdyby to ktoś inny wyskoczył z tymi kilogramami ryb za cenę,jaką trzeba zapłacić za licencję, to prawdopodobnie byłbyś pierwszym,który rzuciłby kamieniem.
Ja, podobnie jak inni, widzę zupełną ignorancję BOW-a w temacie licencji.
Osobiście,podobnie jak w zeszłym sezonie,nawet nie patrzę w stronę wód GRWO. Choć możliwe,że jakąś jednodniówkę wykupię.No chyba,że będzie kosztować tyle,co licencja roczna :mrgreen:
przemo
Weteran

Postautor: przemo sobota, 14 grudnia 2013, 13:16

Pisałem,że dzierżawca wylicza ile wędkarz może średnio złowić ryb i tak jakoś sobie wyliczyłem te kilogramy,żeby bardziej zobrazować skąd bierze się cena.może i bez sensu

Vincent to ile twoim zdaniem powinna kosztować licencja na jedno jezioro i dlaczego miałaby być tańsza niż na wszystkie?

Wróć do „GRWO”