Reklama

Co się dzieje w GRWO.Przeczytaj wędkarzu

Tutaj zamieszczamy wszystko co dotyczy GRWO - Gospodarstwo Rybacko Wędkarskie Olsztyn, (wykaz wód, składki, itp).

Moderator: Dano

Awatar użytkownika
zbyszek
Weteran
Ulubiona metoda połowu: casting
Imię: Zbyszek
Kontaktowanie:

Re: Co się dzieje w GRWO.Przeczytaj wędkarzu

Postautor: zbyszek sobota, 4 stycznia 2014, 21:37

Jarecki pisze:3. kwestia Zbychu zarybiania szczupakiem - kilka miesięcy temu zabraliśmy się za organizację zarybiania szczupakiem narybkiem jesiennym - po kilkudziesięciu telefonach , zawracaniu głowy kilkunastu ludziom , umawianiu i odwoływaniu tej akcji sprawa spaliła na panewce i to nie dlatego że kasę przepiliśmy tylko dlatego że się po prostu obiektywnie nie udało tego zrobić ( jak ktoś jest zainteresowany szczegółami opowiem przy okazji przy piwie ) . Poprosiłem o pomoc kilka osób z zarządu Naszego Dadaju i mimo współpracy 4 osób nie udało nam się tego zrealizować . Wiecie jaki był komentarz osób spoza Stowarzyszenia - ,, no tak kasa poszła a ryb nie ma '' !!! skądś znam ten tekst , podobnie my wcześniej komentowaliśmy niektóre działania Bowa a teraz sam oberwałem rykoszetem .Ale wiecie co zauważyłem - najłatwiej i najostrzej komentują nas w Biskupcu ludzie którzy nic a nic nie robią .

Jarek pomocy znikąd a roszczenia zewsząd ... znam to z autopsji ..
mnie wyleczyli "koledzy" z PZW.

Jarecki pisze:4. po całym sezonie współpracy z Bowem mogę powiedzieć jedno - w stosunku do nas i naszych jezior jest ok i o to nam chodziło .Amen !

Nie mam powodu Ci nie wierzyć, dlatego też gratuluję, że udało Wam się porozumieć
z dzierżawcą. A jeżeli dalej będzie tak dobrze to może wreszcie i na kolejnych jeziorach pojawi się jakaś normalność chociaz kasa to jest kasa ....
A w życiu jak w wodzie ciemno zimno i ciśnie do dna.
qbaN
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Spinning

Postautor: qbaN niedziela, 5 stycznia 2014, 15:44

Jarecki pisze:4. po całym sezonie współpracy z Bowem mogę powiedzieć jedno - w stosunku do nas i naszych jezior jest ok i o to nam chodziło .Amen !

Przynajmniej o tyle dobrze. Powodzenia w dalszych działaniach!
Jarecki
Wędkarz
Ulubiona metoda połowu: spining
Imię: Jarek

Postautor: Jarecki poniedziałek, 6 stycznia 2014, 14:12

Panowie , myślę że istotna kwestia w sprawie rozumienia się z Bowem - sam prowadzę firmę , zatrudniam ludzi i wiem jak się trzeba nagimnastykować żeby to wszystko spiąć i żeby na koniec miesiąca kasa grała .Więc rozumiem że przede wszystkim facet jest przedsiębiorcą któremu firma ma przynieść zysk bo przecież po to się pracuje a dopiero później jest kwestia tego czy robota daje fun czy też nie .

Wracając do współpracy i komentarzy ludzi na wodzie to jak na razie więcej jest komentarzy typu - dlaczego nas kontrolujecie , przeszkadzacie , stresujecie , przecież to i tak nie ma sensu .Są to najczęściej słowa które padają od stałych bywalców na wodzie - być może przeszkadza im to ze ktoś ma ich na oku i nie da się zabrać tak jak w poprzednich latach 5 szczupaków czy reklamówki 10 cm okonków .

Dobra rzecz która się wydarzyła na Dadaju to sprawa kontroli i patroli ( miałem nadzieję że się wydarzy ) - w momencie kiedy wzięliśmy się za robotę jako SSR , na wodzie pojawiali się dużo częściej ludzie z PSRu , pracownicy Bowa , on sam i wreszcie widać było że jezioro jest naprawdę pilnowane .Od razu też zmniejszyła się aktywność kłusoli , mam wrażenie że oszacowali że ryzyko jest zbyt duże .Czyli stało się to o czym marzyliśmy wiosną ubiegłego roku .
Co ciekawe po raz pierwszy od paru lat ludzie ( Yakoto ) zaczęli łapać sandacze na spining . Wiem że nie przybyło ryby tak z dnia na dzień ale myślę że nie niepokojona przez kłusowników i rybaka na swoich typowych stanowiskach wróciła tam gdzie się ją normalnie łowi i była dostępna .

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU WSZYSTKIM TRZYMAJĄCYM ZA NAS KCIUKI I TYM KTÓRZY CZEKAJĄ NA NASZE POTKNIĘCIE :-))) NIECH WAM WSZYSTKIM WODA DARZY !!!
tak wiele ryb , tak mało czasu :-(
Person
Wędkarz
Imię: Maciek

Postautor: Person piątek, 23 maja 2014, 08:31

Nie chciałem zakładać nowego tematu zatem dorzucam tutaj.
http://www.grolsztyn.pl/45-aktualnosci/ ... ka-dzisiaj
lukaszbruno
Weteran

Postautor: lukaszbruno piątek, 23 maja 2014, 09:10

No no! Eldorado, a może raczej studnia bez dna - tylko odławiać i przerzucać te szczupaki na inne akweny :lol:

BoW na swojej stronie przecież napisał, że od zawsze działa pro-wędkarsko:

"GR-W OLSZTYN ma duże doświadczenie w dziedzinie urządzania atrakcyjnych :lol: łowisk wędkarskich na jeziorach.
Wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu gospodarki polegającej na zaspokajaniu potrzeb rekreacyjnych wędkarzy :lol: ."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
www.eulotki.com - Drukarnia Offsetowa i Cyfrowa, kontakt: 797 796 285 - Dla forumowiczów duuuuże rabaty! ;-)
Awatar użytkownika
DawidS
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Wszystkie
Imię: Dawid

Postautor: DawidS piątek, 23 maja 2014, 09:35

Koleś ma talent do odwracania kota ogonem i trzepania kasy na każdej możliwej sytuacji. Rzekłbym nawet, że potrafi ją wyciągnąć w sytuacji beznadziejnie niemożliwej dla wprowadzenia dodatkowych opłat. Może powinien pójść do polityki ;) Poza tym, jeżeli to co jest napisane o tym wędkarzu ( w co wątpię), to chyba jako właściciel ma prawo, obowiązek, a nawet powinno mu zależeć na tym, aby owego delikwenta ukarać. Jak widać jest to tylko pretekst do wyszarpania pieniędzy.
Person
Wędkarz
Imię: Maciek

Postautor: Person piątek, 23 maja 2014, 12:46

Zakładając nawet,że prawdą jest to co pisze BOW, nigdy bym nie wpadł na pomysł, że można w takiej sytuacji zastosować odpowiedzialność zbiorową. Zastanawiam sie tylko, czy w czerwcu nie okaże się, że Pan Janusz z łódki zielonej złapał 10 sandaczy a 11 poszedł przy próbie podbierania, dlatego połów z łódki bedzie dozwolony od lipca.No chyba,że zakupimy wkładkę czerwcową.No ale jest jeszcze Pan Kazik z łódki czerwonej, który w sierpniu złapie 30kg leszczy... :-?
pablofryz
Wędkarz
Imię: Paweł

Postautor: pablofryz piątek, 23 maja 2014, 14:13

Złowił.... w 1,5 godziny siecią możliwe. Ostatnio pływałem z echo i oprócz echa wielkie g...no pozostali tak samo. MASAKRA wracam na łyne
Awatar użytkownika
zbyszek
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: zbyszek sobota, 24 maja 2014, 17:17

No cóż ... brak słów.
Awatar użytkownika
chary
Administrator
Ulubiona metoda połowu: spin, spławik, lód,
Imię: Michał
Kontaktowanie:

Postautor: chary poniedziałek, 26 maja 2014, 11:17

Ma koleś głowę do pomysłów... masakra, taka sama sytuacja może wystąpić również łowiąc z brzegu i co wtedy... może wprowadzony zostanie całkowity zakaz połowu na wodach GRWO z łodzi i z brzegu hehe :-)
Awatar użytkownika
zbyszek
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: zbyszek czwartek, 29 maja 2014, 14:41

Tiaaa wtedy strefę rzutów odsunie o dziesięć metrów od brzegu, a holować złowioną rybę będzie można tylko sześć sekund i jak nie zdążysz to uwalniasz. Pizga człowieka coraz bardziej pod czaszką. Powtórzę się o czym wspominałem już kilkanaście razy, ze już w 2005 roku w Wiźnie kiedy pierwszy raz spotkałem tego człowieka/mitomana już wiedziałem i nie tylko ja, że człowiek żyje w innym świecie. Obiecywał wody do kolan a ryb do chu ...
Przyłapany później na zarybianiu wylęgiem, który jest w porównaniu do narybku bardzo tani co mu wytknięto na forum pogawędek. Późniejsze moje doświadczenia jak chociażby sprzed kilku lat kiedy udostępniał za pilnownaie wędkarzom z pzw orzełek i mosąg odławiał już wtedy na potęgę pomimo deklaracji przy zawieraniu dzierżaw że takich rzeczy nie będzie.
Sam tu na forum chyba napisał, że dla niego wędkarzy moze nie być bo odłowi tonę ryb i wyśle za kilkanaście tysięcy na karmę do zoo ... no i ostatnie zagrywki z Dadajem ...
myślę, że podobnie jak kiedyś przejętą przez owe gospodarstwo Narew tak teraz te wody mozna już skreślić z map wędkarskich dobrych łowisk. Od zawsze twierdziłem, ze prowadzenie działalności gospodarczej to nie filantropia i liczy sie TYLKO KASAAAAAAAAAA!!!!!!!! nawet po trupach oczywiście rybich trupach po tonach rybich trupów ... mało włożyć wyjąc majątek ... fikcja w zarybieniach co pokazała historia z Dadajem i wina kormoranów i wędkarzy bo przeciez ryb w wodzie nikt nie policzy.
Szkoda słów Panowie fakt jest taki, że nawet jak by się zmieniła mentalność wędkarzy na 100% C&R to i tak dzierżawca postara się wyrybić wody do cna ... wnioski wyciągnijcie sami ...
Awatar użytkownika
zbyszek
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: zbyszek wtorek, 25 sierpnia 2015, 21:18

Wreszcie jakiś prawidłowy ruch odebrano wodę i mam nadzieję, że odebrane zostaną wszystkie wody. Jak widać można i jeszcze tak niedawno bardzo butny właściciel tej firmy nie bardzo wiedział, że są rzeczy odwracalne na tym świecie ... poczytajcie tekst z linku
Awatar użytkownika
Dano
Moderator
Ulubiona metoda połowu: spining i spining
Imię: Daniel

Postautor: Dano środa, 26 sierpnia 2015, 03:56

Pytanie, co dalej się stanie i jak RZGW zarządzi tematem....
A mistrz W. Jak wiemy należy do krętaczy jakich nie mało; -)

Tapatalknięte z komórki
Człowiek bez pas­ji nie zro­zumie dru­giego, który wsta­je o 3.30 żeby pójść na ryby...
marxxl5
Super wędkarz
Ulubiona metoda połowu: spinning
Imię: Mariusz

Postautor: marxxl5 środa, 26 sierpnia 2015, 06:28

Wody odebrano Panu G. Z GRŁ, natomiast Panu W. z GRWO, z tego co wiem nie zamierzają zabierać. Mam pytanie Zbyszku, znasz obu byłych wspólników, który jest bardziej "nawiedzony"?
Awatar użytkownika
kamol84
Weteran
Imię: Kamil

Postautor: kamol84 piątek, 28 sierpnia 2015, 17:58

Mam całą rodzinkę w Łomży i w tym braciszka, który coś tam próbuje złowić, choć bardziej nastawia się na pstrągi z rzeki Skroda i Łojewek. Ostatnio rozmawialiśmy też na temat GRŁ. Panowała opinia, że nie ma co się w ogóle wybierać nad rzekę, bo nic już tam nie pływa, natomiast presja wędkarska jest tak duża, że odbiera całą magię wędkarstwa.
Ciekawe czy coś się zmieni w przyszłości...

Wróć do „GRWO”